Програма OperaFest Tulchyn 2021

Враження, емоції, почуття

27

серпня,
п’ятниця

19:00

Відкриття фестивалю! «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад», комічна опера на 2 дії

27 серпня о 19:00 OPERAFEST TULCHYN відкриє блискавична опера-буфа «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад»27 серпня о 19:00 OPERAFEST TULCHYN відкриє блискавична опера-буфа «VIVA LA MAMMA (Нехай живе мама!), або Театральні порядки та безлад».

Це перша в Україні постановка всесвітньовідомої комічної опери геніального Гаетано Доніцетті, що з’явилась завдяки одному з найкращих театрів України – «Київська Опера».

Ця захоплююча вистава перекреслює усталені стереотипи про те, що опери нудні і цей музичний жанр віджив своє. Вона безумовно привабить фанатів-меломанів і стане неабияким відкриттям для тих, хто вперше потрапив на оперну виставу!

Диригент-постановник – Сергій Голубничий. Режисер-постановник – Віталій Пальчиков.

22:00

«Історії в стилі танго», сучасний балет

На прохання глядачів 27 серпня о 22:00 на OPERAFEST TULCHYN покажуть «Історії в стилі танго»На прохання глядачів 27 серпня о 22:00 на OPERAFEST TULCHYN покажуть «Історії в стилі танго».

Цей дивовижний сучасний балет, що приголомшує чуттєвістю та красою, на фестивалі-2019 вперше показали у рамках нічної програми. На прохання глядачів:

Пристрасне танго на пуантах!

«Історії в стилі танго» – вишукана та спокуслива балетна постановка про чотири доленосні історії, у кожній з яких самотні серця шукають близького собі співбесідника у подорожі по життю. Це шалений вир пристрастей і кохання із дивовижною музикою А. П’яццолли, К. Е. Альмарана, К. Гарделя, Х. Родрігеса.

Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Ділявер Осман. Лібрето, хореографія, постановка – заслужений артист України Артем Шошин.

23:30

Нічна програма, «White night», вогняне ексцентрик шоу
вогняне ексцентрик шоу «White night»На завершення першого фестивального дня о 23:30 глядачів чекає неймовірна нічна програма – нове вражаюче вогняне ексцентрик шоу «White night» знаменитого театру вогню «East fire show» (м. Харків).

Саме цей театр є фіналістом шоу «Україна має талант». Режисер-постановник — Ольга Лачко.

Класика і сучасність

28

 серпня,
субота

16:00

«Аліса в Країні чудес», музично-фантастична подорож

Фантастично-дивовижна подорож «Аліса в Країні чудес»28 серпня о 16:00 на OPERAFEST TULCHYN буде феєрія для найменших глядачів! Фантастично-дивовижну подорож «Аліса в Країні чудес» за романом-казкою Льюїс Керрол представить Вінницький український академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

Під час перегляду абсолютно всі глядачі будуть почуватися щасливими, адже це подорож у дитинство, сповнена сюрпризами, руладами і пасажами. Чаруючий світ Фантастичної Країни Чудес, світ захоплюючих пригод, невірогідних метаморфоз, експансивно-імпульсивних танців, спалах емоцій!

У цьому казковому мюзиклі живописні картини змінюються одна за одною! Аліса, Чеширський Кіт, запальний Капелюшник, манірна Чирвова Королева – всі казкові герої співають, танцюють, жартують. Більше того – наймолодші глядачі й самі стануть частиною чарівно-музичного дійства-видовища, адже будуть грати з його героями та ще й танцювати «Гасаєм коло, коло!» Інсценізація, режисура, сценографія, музичне оформлення – заслужений артист України Петро Авраменко.

19:00

«Майська ніч», балет на 2 дії

Балет «Майська ніч»28 серпня о 19:00 у Тульчині просто неба оживе неперевершена музика Євгена Станковича, вічна історія кохання, захоплююча фантасмагорія гоголівських пригод та невичерпна сила українського фольклору – побачимо балет «Майська ніч» у виконанні «Київської Опери».

У своїй оригінальній постановці хореографу Віктору Гаченку за допомогою органічного синтетичного дійства вдалося передати і животворний гоголівський гумор, і світлу поетику, й ніжні ліричні почуття. Все дійство розцвічено влучною, дотепною, вельми промовистою та насиченою тонким гумором хореографією.

Диригент-постановникЄвген Воронко. Диригент – заслужений артист України Віктор Плоскіна. Балетмейстер-постановникВіктор Гаченко. Хормейстер-постановникАнжела Масленнікова.

21:30

«Ярослав Мудрий», опера на 2 дії

«Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди28 серпня о 21:30 на OPERAFEST TULCHYN глядачі побачать одну з найбільш масштабних опер в українському репертуарі – «Ярослав Мудрий» Георгія Майбороди.

Усіх вразить унікальне філософське узагальнення й новітнє прочитання образу Ярослава Мудрого, особистість якого й досі не стерлася з історичного літопису Європи. У опері Ярослав Мудрий постане у різні моменти свого бурхливого і наповненого подіями життя. На фоні виразних історичних подій розкриється внутрішній світ князя-мислителя, будівничого і воїна, який крок за кроком переборює підступні інтриги своїх ворогів і недругів. Про що він думав, об’єднуючи два береги Дніпра, які плани будував і як давні події перекликаються із сьогоденням? Усі відповіді на ці запитання «зашифровані» у опері «Ярослав Мудрий».

Диригент-постановникТарас Мартиник. Режисер-постановникБогдана Латчук. Виконавці: солісти і Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії, хор і балет Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».

00:00

«Орфей та Еврідіка назавжди», фентезі рок-опера аніме

Фентезі рок-опери аніме «Орфей та Еврідіка назавжди»28 серпня рівно опівночі на фестивалі відбудеться open air прем’єра фентезі рок-опери аніме «Орфей та Еврідіка назавжди».

Вистава, що з аншлагом пройшла у країнах Сходу та підкорила глядачів Дубайської опери, тепер в Україні! Ця неперевершена сучасна постановка з ексклюзивними інтерактивними декораціями та новітніми технологіями об’ємного відеоконтенту створена на авторську музику та оригінальну ідею композитора Михайла Брунського.

Взаємодія акторів з об’ємним відеозображенням протягом усього дійства створює ілюзію казкового простору та занурить глядача у давньогрецьку міфологічну історію кохання напівбога Орфея та лісової німфи Еврідіки. У постановці зібрані сім унікальних голосів – від найвищого чоловічого tenor altino до найнижчого bas profundo.

Автор і композиторМихайло Брунський. Режисер-постановникБогдана Латчук. Проєкт «O&E Entertainment LLC» (ОАЄ, Дубай) і ТОВ «LIMILEND BUSINESS COMPANY UKRAINE».

Золоті хіти

29

 серпня,
неділя

19:00

«Bad Boys In Opera», драматичні фрагменти з опер

Авторська оперна програма «Bad Boys In Opera»29 серпня, о 19:00 відкриє концертна прем’єра авторської оперної програми «Bad Boys In Opera» Львівської національної філармонії та солістів з Канади, Словаччини, Польщі й Італії.

Глядачі побачать одвічну боротьбу добра і зла, але, за задумом творців проекту, у кінці будуть поставлені три крапки, бо ніхто не знатиме: це буде лише одна битва чи війна, яка триває вічно…

У програмі концерту прозвучать драматичні фрагменти з опер Моцарта, Бойто, Бетховена, Верді, Пуччіні, Гуно, Мусоргського.

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Володимир Сивохіп. Виконавці: Галицький академічний камерний хор, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії.

21:30

Закриття фестивалю. «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України

«Мюзикл-шоу» від Національної оперети України29 серпня о 21:30 закриє фестиваль грандіозна прем’єра «Мюзикл-шоу» від Національної оперети України. Глядачі побачать сучасну інтерпретацію легендарних мюзиклів світу – від «Привида опери», «Чикаго» і «Хелоу, Доллі!» до «Ісус Христос – суперзірка» і «Нотр-Дам де Парі».

У «Мюзикл-шоу» буде винятковим все: тонка драматична гра акторів, вишуканий спів, оригінальна хореографія, складні акробатичні трюки, видовищність багатошарового сценічного оформлення з мультиекранним оснащенням, сучасні світлові та звукові ефекти.

Режисер-постановник – народний артист України Богдан Струтинський.

Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Дідок. Балетмейстер-постановник – заслужений артист України Вадим Прокопенко. Хормейстер-постановник, диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Ярошенко.

23:00

Феєрверк

Фінішує оперне свято яскравим феєрверком.

Дізнатись більше про чартери можна на сторінці чартерної програми

Придбати чартерні квитки можна з 3 серпня:

1) на офіційному сайті фестивалю operafest.com.ua

2) на сайтах afisha.vn.ua і bilet.vn.ua

3) в інформаційних центрах фестивалю.

Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 14 до 19 години, субота з 13 до 17 години, неділя – вихідний
Вінниця, вул. Театральна, 15 (1 поверх, оф. 102)
Тульчин, вул. Незалежності, 8 (бібліотека)
Телефон фестивалю (067)369-00-25

4) в касах «Афіша Вінниці»:

    • у «Вінницькому універмазі» (ліве крило)
    • у тур-клубі «Бідняжка» (вул. Соборна, 7)
    • у рок-магазині «Мобі Дік»
    • у Будинку офіцерів
    • у креативному просторі «CHERDAK»

*Перевезення здійснюється ФОП Ходацький А.В. (Ліцензія на здійснення пасажирських перевезень №240 від 06.06.2019 видана Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека).

Вхід на територію фестивалю буде з урахуванням карантинних обмежень