Вже за місяць Вінниччина прийматиме зірок опери та гостей зі всієї України!
З 27 по 29 серпня IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021 вражатиме яскравими прем’єрами, постановками і шоу просто неба на території парку легендарного Палацу Потоцьких у Тульчині.

А вже зараз всі діти можуть взяти участь у проекті «Створимо оперну абетку разом!».

— Окрім концертів кращих зірок опери з України та світу, кожного року до фестивалю OPERAFEST TULCHYN ми проводимо чимало цікавих проектів, взяти участь у яких запрошуємо всіх бажаючих, — розповідає продюсер фестивалю, заслужена артистка України Ірина Френкель. — Зокрема, цього року для діток розпочато образотворчий конкурс «Створимо оперну абетку разом».

Малюнки приймають до 10 серпня

На конкурс «Створимо оперну абетку разом» діти можуть надсилати свої малюнки до 10 серпня.

Всі найкращі роботи будуть включені до другого видання «Дитяча оперна абетка OPERAFEST TULCHYN» та презентовані на виставці у Тульчині під час проведення фестивалю. Найкращі роботи обиратимуться дитячим журі та голосуванням на офіційній сторінці фестивалю у Facebook. Усіх бажаючих запрошуємо показати свою творчу роботу, присвячену оперному мистецтву, світу і отримати приємні презенти і особисте запрошення на фестиваль!

Умови участі у конкурсі дуже прості: 1. обрати будь-яку літеру і оперу, назва якої починається з цієї літери 2. зробити тематичний малюнок, аплікацію або будь-яку іншу картинку. Малюнки мають бути у форматі А3. Техніка виконання — без обмежень. Можна малювати чим завгодно і у будь-якому стилі! 3. написати коротку інформацію про автора роботи (до 100 слів) 4. надати письмову згоду на обробку персональних даних (у довільній формі) 5. надіслати все це на адреси інформаційних центрів фестивалю: 21050 Вінниця, вул. Театральна, 15 та 23600 Тульчин, вул. Незалежності, 8 (Центральна  бібліотека).