Під час проведення IV міжнародного ФЕСТИВАЛЮ «OPERAFEST TULCHYN» у місті буде представлена фестивальна ярмарка.

Шановні заявники!

Тульчинська міська рада оголошує конкурс на святкову торгівлю під час проведення IV міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN – 2021» .

Для цього необхідно заповнити електронну форму за посиланням: https://forms.gle/dN7XuCRqinkxLi258

Зверніть увагу

  • Організатори не компенсують витрати, що пов’язані з оплатою дороги до Тульчина, не забезпечують поселення.
  • Для підприємців, які планують здійснювати торгівлю продуктами харчування, обов’язково потрібно звернутись в Тульчинське управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області та отримати погодження асортименту товарів.

Вимоги щодо облаштування торгівельних місць:

  • Обов’язкове облаштування торгівельної зони якісними меблями
  • Обов’язково облаштування торгівельної зони санітайзерами
  • Обов’язкове проведення температурного скринінгу

На підставі отриманих заяв буде прийнято рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради «Про погодження розміщення та режиму роботи тимчасових торговельних майданчиків для здійснення торгівлі продуктами харчування, переносних прилавків для здійснення торгівлі безалкогольними напоями, морозивом, установок солодкої вати, попкорну, прилавків для торгівлі повітряними кульками (крім повітряних ліхтарів та піротехніки), карнавальною атрибутикою, українськими сувенірами та товарами народних промислів по вул. Миколи Леонтовича в м. Тульчині, в рамках проведення міжнародного фестивалю «OPERAFEST TULCHYN» (27-29 серпня 2021 року)»

Організаційний комітет фестивалю «OPERAFEST TULCHYN – 2021» повідомляє, що після погодження Вашої заявки на участь у навколо фестивальних подіях , Ви отримайте запрошення із вказанням адреси майданчику, який під час фестивалю буде закріплено за Вами.

В разі невиконання вимог з боку учасників святкової торгівлі, організатори мають право розірвати угоду про святкову торгівлю без надання будь – яких компенсацій, враховуючи вищенаведені вимоги.

Після погодження організаторами вашого місця, заяву та пакет документів необхідно принести у міську раду (101 кабінет) або надіслати на електронну пошту radatulchin@gmail.com.